O Wannie

Witaj w Wannie Pełnej Zombie.

Bardzo mi miło Cię tu widzieć!
Jak pewnie zauważyłeś/aś, tytuł bloga może być nieco mylący.

W Wannie bowiem siedzą nie tylko zombie.

Blog założyłam w listopadzie 2015 roku, krótko po zakończeniu studiów. Klimat, tematyka i wygląd strony cały czas się kształtują, lecz już teraz można stwierdzić, że WANNA to blog o popkulturze.

Głównie dlatego, że kultura masowa to stały element naszego życia. Nie sprowadza się ona tylko do filmów na które chodzimy do kina, albo seriali, które kochamy. To wybór telefonu, ulubionego napoju gazowanego, czy t-shirtu. Oczywiście, posty skupiają się głównie na tym rozrywkowym aspekcie. Jednak wierzę, że nasza (pop)kulturalna wrażliwość ma wpływ na całe nasze życie. I o tym także chcę pisać.

Staram się dodawać posty co 2, 3 dni, więc warto tu zaglądać mniej więcej z taką częstotliwością. Systemem komentowania na blogu jest DISQUS – oczywiście, wszystkich którzy nie posiadają konta, zachęcam do zarejestrowania się. Nie tylko po to, by komentować moje wpisy (TAK, komentujcie moje wpisy! Bardzo jestem ciekawa, co myślicie!), ale by móc prowadzić rozmowy pod mnóstwem innych blogów i stron. Zawsze dostaniecie mailem informację, że ktoś odpowiedział na wasz komentarz. Prosto, łatwo i wygodnie.

Jeśli zaś macie ochotę napisać do mnie na tak zwanym privie, w zakładce kontakt znajdziecie adres blogowej skrzynki.

Życzę Wam przyjemnej kąpieli w WANNIE PEŁNEJ ZOMBIE!

footer-herd