O Wannie

Witaj w Wannie Pełnej Zombie.

Bardzo mi miło cię tu widzieć!
Jak pewnie zauważyłeś/aś, tytuł bloga może być nieco mylący.

W Wannie bowiem siedzą nie tylko zombie.

Blog założyłam w listopadzie 2015 roku, krótko po zakończeniu studiów i głównie dlatego, że nie mogę funkcjonować bez pisania. Prawdopodobnie tak mi już zostanie.

Wanna to blog o popkulturze. Czyli właściwie, o czym?

Blog, jak pewnie zauważyłeś/aś podzielony jest na trzy główne segmenty – popkulturę, internet oraz ludzi.

Klikając w popkulturę znajdziesz teksty na temat filmów, seriali i (o wiele rzadziej) książek. Rozważania o postaciach, archetypach i ikonicznych dziełach, które na stałe wpisały się w świat kultury popularnej.

Wybierając dział ludzie będziesz miał/a okazję przejrzeć treści o tym, w jaki sposób odbieramy dane teksty kultury, poczytasz artykuły o fandomie i społecznych problemach, które wydają mi się ważne i warte omówienia.

Internet i popmarketing zawiera w sobie połączenie moich zainteresowań, czyli marketingu i geekowskich tematów. Prócz artykułów  o reklamie w kontekście branży rozrywkowej znajdują się też tu teksty o social mediach i pisaniu.

Wierzę, że nasza (pop)kulturalna wrażliwość ma wpływ na całe nasze życie.

Staram się dodawać posty mniej więcej raz w tygodniu, więc warto tu zaglądać mniej więcej z taką częstotliwością.

Systemem komentowania na blogu jest DISQUS – oczywiście, wszystkich którzy nie posiadają konta, zachęcam do zarejestrowania się. Nie tylko po to, by komentować moje wpisy (TAK, komentujcie moje wpisy! Bardzo jestem ciekawa, co myślicie!), ale by móc prowadzić rozmowy pod mnóstwem innych blogów i stron. Zawsze dostaniecie mailem informację, że ktoś odpowiedział na wasz komentarz. Prosto, łatwo i wygodnie.

Jeśli zaś macie ochotę napisać do mnie na tak zwanym privie, w zakładce kontakt znajdziecie adres blogowej skrzynki.

Życzę Wam przyjemnej kąpieli w WANNIE PEŁNEJ ZOMBIE!

footer-herd